Fasada jest wizytówką obiektu – określa jego estetykę, harmonię, wyróżnia budynek z tła. Prawidłowe wykonanie fasady gwarantuje szczelność i energooszczędność a tym samym odporność na warunki atmosferyczne oraz jej trwałość

Fasady szklano-aluminiowe

Stal, szkło, aluminium, kamień czy płyty elewacyjne to elementy wykończenia zewnętrznego obiektów z którymi mamy do czynienia od samego początku działalności naszej firmy.

Zrealizowaliśmy setki inwestycji z naszymi partnerami wykorzystując nasze doświadczenie i jakość świadczonych przez nas usług. Realizujemy fasady i elewacje wentylowane zarówno dla inwestycji realizowanych jako Generalny Wykonawca jak również dla największych polskich i europejskich inwestorów i developerów.

Przez nasze wyspecjalizowane ekipy wykonujemy prace na wysokościach z zastosowaniem technik alpinistycznych jak i elewacje nietypowe mniejszych obiektów jak chociażby Planetarium przy Centrum Nauki Kopernika w Warszawie. Długoletnia współpraca z partnerami i klientami zaowocowała galerią realizacji, która dzisiaj jest naszą wizytówką i którą się naprawdę szczycimy. Oferujemy dla klientów:

  • Elewacje wentylowane
  • Ślusarkę okienną i drzwiową
  • Fasady szklano-aluminiowe
  • Witryny

Technologia Grzywka Group

Produkcja konstrukcji stalowych cienkościennych

Technologia ocynkowanego szkieletu stalowego firmy Grzywka Group to trwałe, lekkie i szybkie w montażu konstrukcje budowlane. Tradycyjny system budowli murowanych, mimo że wciąż unowocześniany, pozostaje nadal najbardziej czasochłonną i pracochłonną metodą wznoszenia obiektów budowlanych. W dobie kredytów hipotecznych i życia w niewiarygodnie szybkim tempie, kiedy to czas decyduje o ekonomiczności, a opłacalność o wyborze danego sposobu budowania, coraz większą popularność zyskują nowoczesne rozwiązania.
Szkielet wykonany jest z zimnogiętych, ocynkowanych kształtowników stalowych, dających możliwość kształtowania różnorodnych form architektonicznych. Rozwiązanie to jest nowoczesną technologią, alternatywną dla budownictwa tradycyjnego, gdyż każdy element zaprojektowany w technologii tradycyjnej można wykonać zamiennie w systemie lekkiego szkieletu stalowego. Innowacyjność systemu polega na niewielkim ciężarze konstrukcji, oraz na łatwości i szybkości montażu praktycznie w każdych warunkach pogodowych.
Zobacz więcej

Partnerzy Grzywka Group

Realizacje Grzywka Group

Na przestrzeni 25 lat, zrealizowaliśmy ponad 400 kontraktów. 160 tysięcy metrów bieżących wbudowanych konstrukcji stalowych to dla nas powód do radości i dumy. Każdy wykorzystany cm posłużył do realizacji obiektów przemysłowych, biurowych, handlowo-usługowych i mieszkalnych. To wspaniałe uczucie, mieć udział w tworzeniu inwestycji o tak szerokim zastosowaniu. Stanowi również wspaniałe pole tworzenia doświadczeń, popartego odpowiednimi przykładami. Poniżej przedstawiamy Państwu przekrojową informację z przykładami naszych realizowanych projektów.
Dla Państwa mogą być jedynie listą nazw realizacji, jednak dla nas, każdy przykład jest osobną historią doświadczeń, relacji z Klientami oraz problemami, z którymi jak widać udało nam się z powodzeniem uporać. Wspólnie z inwestorami, naszymi inżynierami oraz ekipami realizacyjnymi tworzymy zespół z którego jesteśmy dumni. Dziękujemy i zapraszamy do naszej galerii realizacji.

Kontakt

Grzywka Group
ul. Boguszewska 1
01-250 Warszawa

Telefon +48 780 002 024

Dział handlowy:
biuro@grzywkagroup.com

Zapraszamy do kontaktu