Fasada jest wizytówką obiektu – określa jego estetykę, harmonię, wyróżnia budynek z tła. Prawidłowe wykonanie fasady gwarantuje szczelność i energooszczędność a tym samym odporność na warunki atmosferyczne oraz jej trwałość

Fasady szklano-aluminiowe

Stal, szkło, aluminium, kamień czy płyty elewacyjne to elementy wykończenia zewnętrznego obiektów z którymi mamy do czynienia od samego początku działalności naszej firmy.

Zrealizowaliśmy setki inwestycji z naszymi partnerami wykorzystując nasze doświadczenie i jakość świadczonych przez nas usług. Realizujemy fasady i elewacje wentylowane zarówno dla inwestycji realizowanych jako Generalny Wykonawca jak również dla największych polskich i europejskich inwestorów i developerów.

Przez nasze wyspecjalizowane ekipy wykonujemy prace na wysokościach z zastosowaniem technik alpinistycznych jak i elewacje nietypowe mniejszych obiektów jak chociażby Planetarium przy Centrum Nauki Kopernika w Warszawie. Długoletnia współpraca z partnerami i klientami zaowocowała galerią realizacji, która dzisiaj jest naszą wizytówką i którą się naprawdę szczycimy. Oferujemy dla klientów:

  • Elewacje wentylowane
  • Ślusarkę okienną i drzwiową
  • Fasady szklano-aluminiowe
  • Witryny

Technologia Grzywka Group

Produkcja konstrukcji stalowych cienkościennych

Technologia ocynkowanego szkieletu stalowego firmy Grzywka Group to trwałe, lekkie i szybkie w montażu konstrukcje budowlane. Tradycyjny system budowli murowanych, mimo że wciąż unowocześniany, pozostaje nadal najbardziej czasochłonną i pracochłonną metodą wznoszenia obiektów budowlanych. W dobie kredytów hipotecznych i życia w niewiarygodnie szybkim tempie, kiedy to czas decyduje o ekonomiczności, a opłacalność o wyborze danego sposobu budowania, coraz większą popularność zyskują nowoczesne rozwiązania.
Szkielet wykonany jest z zimnogiętych, ocynkowanych kształtowników stalowych, dających możliwość kształtowania różnorodnych form architektonicznych. Rozwiązanie to jest nowoczesną technologią, alternatywną dla budownictwa tradycyjnego, gdyż każdy element zaprojektowany w technologii tradycyjnej można wykonać zamiennie w systemie lekkiego szkieletu stalowego. Innowacyjność systemu polega na niewielkim ciężarze konstrukcji, oraz na łatwości i szybkości montażu praktycznie w każdych warunkach pogodowych.
Zobacz więcej

Partnerzy Grzywka Group

Siniat jest częścią Etex Group, globalnego producenta materiałów budowlanych. Produkuje płyty gipsowo-kartonowe oraz systemy do ścianek działowych, sufitów, okładzin ściennych i izolacji zewnętrznej.

http://www.siniat.pl

Norweski Partner Ergane, zajmuje się kompleksową realizacją obiektów budowlanych. W ciągu ostatnich lat, firma realizuje również autorskie projekty developerskie o charakterze mieszkalnym, na terenie Norwegii.

http://ergane.no

Deweloper i firma ogólnobudowlana Arbud Plus Robert Jantoszak istnieje na rynku od 1997 r. Posiada doświadczenie w budowie domów w stanie deweloperskim, od fundamentów po ich kompleksowe wykończenie.

http://www.arbudplus.pl

Firma M&M współpracuje z Grzywka Group, w zakresie realizacji obiektów zarówno mieszkalnym jak i obiektów komercyjnych i przemysłowych w systemie konstrukcji stalowych cienkościennych.

http://www.dom-my.pl

Doświadczenie, wiedza oraz kreatywność architektów i projektantów pozwalają na tworzenie unikatowych i funkcjonalnych projektów domów. Projekty domów jednorodzinnych są determinowane przez obowiązujące trendy w budownictwie. Nasi architekci dokładają wszelkich starań, by projekty domów były uniwersalne oraz ponadczasowe. Możliwe jest to dzięki bryle oraz konstrukcji opartej na modernistycznych rozwiązaniach architektonicznych.

https://www.homekoncept.com.pl

Firma budowlana, działająca na terenie Dolnego Śląska. Specjalizuje się w realizacji energooszczędnych domów mieszkalnych. Z wykorzystaniem technologii cienkościennych konstrukcji stalowych. Realizuje własne portfolio obiektów mieszkalnych. Bliski współpracownik biura projektowego Home Koncept.

http://www.revohome.pl

ELJAKO-AL specjalizuje się w projektowaniu, prefabrykacji, dostawie i montażu lekkich ścian osłonowych, ślusarki aluminiowej zewnętrznej i wewnętrznej w tym drzwi przeciwpożarowych EI, świetlików oraz szkła mocowanego punktowo w oparciu o wszystkie dostępne na rynku systemy.

http://www.eljako-al.pl

Jedna z największych firm budowlanych w Polsce. W 2010 roku został członkiem Polskiego Zrzeszenia Wykonawców Fundamentów Specjalnych.

http://www.warbud.pl

Belgijski developer i inwestor realizujący obiekty komercyjne, działający również we wschodniej Europie, głównie w Polsce, Rosji i na Ukrainie. Na terenie Polski zrealizował kilkadziesiąt projektów nieruchomościowych włącznie ze swoim flagowym obiektem „Warsaw Spire”. Jest to od wielu lat największy partner GrzywkaGroup.

http://www.ghelamco.com

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Będąc generalnym wykonawcą, oferujemy usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększa swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

http://www.budimex.pl/

PaNELTECH Sp. z o.o. jest budowlanym przedsiębiorstwem produkcyjno- usługowym zorientowanym na kompleksową obsługę Klienta. Naszą ofertę kierujemy do szerokiego segmentu odbiorców przemysłowych i indywidualnych, ceniących sobie jakość i trwałość wyrobów oraz solidność i terminowość usług.

http://www.paneltech.pl

Inwestorom, deweloperom, projektantom i firmom budowlanym oferujemy szeroki wybór zrównoważonych produktów i usług, takich jak konstrukcje stalowe, płyty warstwowe i okładziny elewacyjne, łącznie z oprogramowaniem projektowym, rozwiązaniami na indywidualne zamówienie i znakomitymi usługami zarządzania projektami.

http://www.ruukki.com/pl/

Światowy lider w dostarczaniu produktów i usług wysokiej jakości. Kingspan jest ceniony w całej branży budowlanej za duży wkład i zaangażowanie na rzecz innowacji, nowoczesnego wzornictwa, jakości i wiedzy technicznej.

http://www.kingspan.pl

Aluprof S.A. to jeden z wiodących europejskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa. W ofercie firmy dostępne są systemy okienno – drzwiowe, fasadowe oraz rolet i bram. Szerokie zaplecze logistyczne, nowoczesny park maszynowy, tłoczenie profili w ramach Grupy Kapitałowej oraz własne lakiernie pozwalają przedsiębiorstwu na pełną niezależność i elastyczność rynkową – co od wielu lat owocuje rozwojem portfela klientów i obszarów dystrybucji.

http://www.aluprof.eu

Schüco jest jednym czołowych dostawców wysokiej jakości systemów okien, drzwi i fasad z aluminium oraz tworzywa sztucznego. Miliony sprzedawanych na całym świecie produktówSchüco spełniają najwyższe wymagania pod względem wzornictwa, komfortu, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej.

http://www.schueco.com

Firma Ponzio jest producentem aluminiowych systemów budowlanych, które wykorzystywane są w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, jak również w wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu, m.in. w konstrukcjach przeciwpożarowych. Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa.

http://www.ponzio.pl

Hilti jest światowym liderem w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej, tworząc dla Klienta „Większą Wartość”. Technologicznie zaawansowane systemy zamocowań, systemy pomiarowe, wiercenia, dłutowania, cięcia i szlifowania, ochrony przeciwpożarowej i techniki instalacyjnej zwiększają produktywność naszych klientów.

https://www.hilti.pl

Produkty ISOVER w budownictwie służą do ocieplania: dachów skośnych (m.in. Super-Mata, Profit-Mata i Uni-Mata), dachów płaskich (zestawy: Złoty, Srebrny i Platynowy Dach, ten ostatni składa się wyłącznie z lekkiej wełny szklanej – nowych na rynku produktów TUP i TAURUS), stropodachów, ścian zewnętrznych (nowość do fasad wentylowanych – ISOVER Super-Vent Plus o lambdzie 0,031 W/mK i niedostępnym dotąd na rynku zakresie grubości do 180 mm), ścian działowych (Aku-Płyta, Polterm Uni), fundamentów i posadzek.

http://www.isover.pl

Marka Weber jest obecna na polskim rynku już od 20 lat (początkowo pod nazwą Terranova Industria Polska, następnie Weber Terranova). Utożsamiana jest z wysokiej jakości materiałami i rozwiązaniami elewacyjnymi, systemami ociepleniowymi, tynkami szlachetnymi, farbami fasadowymi, a także materiałami do układania płytek ceramicznych.

http://www.netweber.pl

Realizacje Grzywka Group

Na przestrzeni 25 lat, zrealizowaliśmy ponad 400 kontraktów. 160 tysięcy metrów bieżących wbudowanych konstrukcji stalowych to dla nas powód do radości i dumy. Każdy wykorzystany cm posłużył do realizacji obiektów przemysłowych, biurowych, handlowo-usługowych i mieszkalnych. To wspaniałe uczucie, mieć udział w tworzeniu inwestycji o tak szerokim zastosowaniu. Stanowi również wspaniałe pole tworzenia doświadczeń, popartego odpowiednimi przykładami. Poniżej przedstawiamy Państwu przekrojową informację z przykładami naszych realizowanych projektów.
Dla Państwa mogą być jedynie listą nazw realizacji, jednak dla nas, każdy przykład jest osobną historią doświadczeń, relacji z Klientami oraz problemami, z którymi jak widać udało nam się z powodzeniem uporać. Wspólnie z inwestorami, naszymi inżynierami oraz ekipami realizacyjnymi tworzymy zespół z którego jesteśmy dumni. Dziękujemy i zapraszamy do naszej galerii realizacji.

Współpraca


Na przestrzeni 25 lat swojej działalności GrzywkaGroup nawiązała szereg kontaktów z Inwestorami instytucjonalnymi, indywidualnymi oraz z firmami z branży budowlanej. Długotrwała współpraca z naszymi partnerami zawsze była i jest kluczowa w strategii rozwoju firmy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych, zarówno klientów jak i partnerów chcących współpracować i cieszyć się z nami ze wspólnych sukcesów. Zachęcamy biura architektoniczne, firmy budowlane do wspólnie realizowanych kontraktów z wykorzystaniem naszej nowoczesnej technologii konstrukcji cienkościennych

biuro@grzywkagroup.com


Kontaktfooter_logo


Grzywka Group

ul. Boguszewska 1

01-250 Warszawa


telefon 22 474 53 80, kom.  +48 780 002 024

tel./fax. 22 474 53 81


Dział handlowy: jaroslaw.kaczka@grzywkagroup.com

Dział finansowy: robert.grzywka@grzywkagroup.com

Dział techniczny: cezary.biernat@grzywkagroup.com


 


Zapraszamy do kontaktu