Grzywka Group w ciągu 25 lat swojej działalności zrealizowała około 400 kontraktów, zarówno jako firma realizująca prace w których się specjalizuje, jak również jako Generalny Wykonawca robót.

Generalne Wykonawstwo Budowlane

Wykorzystujemy najnowsze technologie, zastępujemy tradycyjne konstrukcje – naszą ofertą ze stali cienkościennej. Realizujemy pełny wachlarz inwestycji budowlanych. Wykonujemy budynki zarówno do stanu developerskiego jak i do stanu pod „klucz”. Dysponujemy własną kadrą projektową, nadzorującą oraz montażową liczącą około 150 osób. Dzięki wspólnej pracy z wieloma pracownikami na przestrzeni kilkunastu lat, możemy być pewni, że są to ludzie o odpowiednich kwalifikacjach i gwarantują profesjonalne podchodzenie do swoich obowiązków. Jako firma istniejąca na rynku od początku okresu transformacji w Polsce jesteśmy postrzegani jako partner wiarygodny, z solidnymi gwarancjami, mogący się pochwalić wieloma realizacjami i referencjami naszych klientów. LIczba zrealizowanych prac oraz galeria pozycjonuje nas w klasyfikacji jako partnera godnego zaufania.

Kompleksowe obiekty jednorodzinne

Wykorzystując naszą technologię realizujemy kompleksowo obiekty jednorodzinne. Otrzymujecie Państwo w standarcie, dom energooszczędny nf 45, wraz z wentylacją mechaniczną i rekuperacją zrealizowany w 90 dni. Przegrody ścienne mają grubości od 28 do 35 cm, w zależności od oczekiwanego efektu. Stosując lepsze parametry izolacyjne przegród zewnętrznych oraz rozwiązania, mające na celu zminimalizowanie zużycia energii w trakcie eksploatacji, możemy zrealizować budynek tzw. pasywny nf 15. Każdy projekt domu jednorodzinnego, zaprojektowany w dowolnej technologii jesteśmy w stanie zaadoptować do naszych rozwiązań.

Obiekty mieszkalne wielorodzinne

Zaawansowana technologia, jej zalety w zakresie energooszczędności oraz pozytywne wyniki przeprowadzonych badań zabezpieczenia ogniowego pozwalają na realizację budynków mieszkalnych wielokondygnacyjnych /do 4 kondygnacji/. Brak reżimów technologicznych daje nam możliwość na realizację zadania niezależnie od pory roku oraz skraca czas budowy do 50% w stosunku do tradycyjnych technologii. Wykonujemy budynki budownictwa socjalnego, hotele robotnicze, kwatery mieszkaniowe, akademiki oraz TBS-y. Wykorzystując atuty naszej technologii z najnowszym systemem do zarządzania ciepłem „SyNis”, uzyskujemy obiekty nisko i „ 0” kosztowe.

Obiekty biurowe i komercyjne

W biznesie szybkość, terminowość, gwarancje oraz optymalizacja kosztowa odgrywają kluczowe role przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. W wartości te doskonale wpisują się możliwości które klientom stwarzamy. Tradycyjne budownictwo, ze swoimi dużymi ograniczeniami czasowymi oraz technologicznymi negatywnie wpływa na końcowy rachunek ekonomiczny. Wykonanie obiektów komercyjno - biurowych w krótkim czasie, powoduje że zainwestowane środki finansowe szybko zaczynają przynosić firmom korzyści. Energooszczędność rozwiązań pozwala inaczej spojrzeć na koszty funkcjonowania obiektów na przestrzeni wielu lat.

Nadbudowy i rozbudowy obiektów

W dobie tak intensywnego rozwoju miast, ograniczenia w ilości gruntu dostępnego pod zabudowę, coraz częściej jesteśmy zmuszeni do róznego rodzaju nadbudów czy rozbudów. Technologia lekkiej konstrukcji stalowej jest najlepszą metodą do zastosowania przy realizacji tego typu obiektów. Bardzo mała waga oraz równocześnie duża trwałość konstrukcji wpływa mało inwazyjnie na różnego rodzaju obciążenia fundamentów i elementów nośnych istniejących budynków. Drugą często ważniejszą cechą jest bardzo krótki czas realizacji, co przy budowach w już istniejących i funkcjonujących obiektach ma dla inwestorów kluczowe znaczenie.

Obiekty użyteczności przemysłowej

Rozwiązania technologiczne które stosujemy przy realizacjach obiektów przemysłowych dają nam możliwość zastosowania krótszego okresu amortyzacji obiektów i otwierają firmom zupełnie nowe spojrzenie na możliwość np. leasingowania inwestycji. Zastosowanie konstrukcji cienkościennej znacząco wpływa na zużycie stali, co przekłada się na duże oszczędności w stosunku do rozwiązań tradycyjnych murowanych czy gorącowalcowanych. Obiekty handlowe, warsztaty samochodowe, hale produkcyjne czy magazynowe, szkoły, przedszkola, obiekty gospodarcze niezależnie od standardu wykończenia realizujemy szybko, kompleksowo i tanio.

Projekty obiektów nietypowych

Na przestrzeni 25 lat firma Grzywka Group zrealizowała wiele nietypowych realizacji. W przypadku budowy tego typu obiektów, często niezbędne jest wykorzystanie innych technologii. Przy tego typu inwestycjach najczęściej stosujemy ciężkie konstrukcje z gorącowalcowanej stali. Tunele naziemne, skomplikowane konstrukcje dachów, budynki wielko - gabarytowe czy konstrukcje posadawiane na pływakach to tylko część rozmaitych inwestycji które posiadamy w swoim portfolio. Posiadamy własny zespół dobrze wykwalifikowanych konstruktorów, monterów oraz dysponujemy sprzętem niezbędnym do wykonania skomplikowanych prac.

Technologia Grzywka Group

Produkcja konstrukcji stalowych cienkościennych

Technologia ocynkowanego szkieletu stalowego firmy Grzywka Group to trwałe, lekkie i szybkie w montażu konstrukcje budowlane. Tradycyjny system budowli murowanych, mimo że wciąż unowocześniany, pozostaje nadal najbardziej czasochłonną i pracochłonną metodą wznoszenia obiektów budowlanych. W dobie kredytów hipotecznych i życia w niewiarygodnie szybkim tempie, kiedy to czas decyduje o ekonomiczności, a opłacalność o wyborze danego sposobu budowania, coraz większą popularność zyskują nowoczesne rozwiązania.
Szkielet wykonany jest z zimnogiętych, ocynkowanych kształtowników stalowych, dających możliwość kształtowania różnorodnych form architektonicznych. Rozwiązanie to jest nowoczesną technologią, alternatywną dla budownictwa tradycyjnego, gdyż każdy element zaprojektowany w technologii tradycyjnej można wykonać zamiennie w systemie lekkiego szkieletu stalowego. Innowacyjność systemu polega na niewielkim ciężarze konstrukcji, oraz na łatwości i szybkości montażu praktycznie w każdych warunkach pogodowych.
Zobacz więcej

Partnerzy Grzywka Group

Realizacje Grzywka Group

Na przestrzeni 25 lat, zrealizowaliśmy ponad 400 kontraktów. 160 tysięcy metrów bieżących wbudowanych konstrukcji stalowych to dla nas powód do radości i dumy. Każdy wykorzystany cm posłużył do realizacji obiektów przemysłowych, biurowych, handlowo-usługowych i mieszkalnych. To wspaniałe uczucie, mieć udział w tworzeniu inwestycji o tak szerokim zastosowaniu. Stanowi również wspaniałe pole tworzenia doświadczeń, popartego odpowiednimi przykładami. Poniżej przedstawiamy Państwu przekrojową informację z przykładami naszych realizowanych projektów.
Dla Państwa mogą być jedynie listą nazw realizacji, jednak dla nas, każdy przykład jest osobną historią doświadczeń, relacji z Klientami oraz problemami, z którymi jak widać udało nam się z powodzeniem uporać. Wspólnie z inwestorami, naszymi inżynierami oraz ekipami realizacyjnymi tworzymy zespół z którego jesteśmy dumni. Dziękujemy i zapraszamy do naszej galerii realizacji.

Kontakt

Grzywka Group
ul. Boguszewska 1
01-250 Warszawa

Telefon +48 780 002 024

Dział handlowy:
biuro@grzywkagroup.com

Zapraszamy do kontaktu