Szanowni Państwo, na przestrzeni 25 lat naszej budowlanej praktyki, udało nam się wyszczególnić 3 główne obszary naszych kompetencji. Poza oczywistą rolą wykonawcy oraz Partnera we współpracy z podmiotami z którymi pracujemy od wielu lat, doszła jeszcze jedna – rola producenta. Tym samym, nasza oferta stała się kompletną propozycją pełnej, fachowej i odpowiednio niezależnej od dostawców – propozycją dla Państwa. Zapraszamy.

Generalne Wykonawstwo Budowlane


Wykorzystujemy najnowsze technologie, zastępujemy tradycyjne konstrukcje – naszą ofertą ze stali cienkościennej. Realizujemy pełny wachlarz inwestycji budowlanych. Wykonujemy budynki zarówno do stanu developerskiego jak i do stanu pod „klucz”. Dysponujemy własną kadrą projektową, nadzorującą oraz specjalistyczną liczącą około 150 osób.

Dzięki wspólnej pracy z wieloma pracownikami na przestrzeni kilkunastu lat, możemy być pewni, że są to ludzie o odpowiednich kwalifikacjach i gwarantują profesjonalne podchodzenie do swoich obowiązków. Jako firma istniejąca na rynku od początku okresu transformacji w Polsce jesteśmy postrzegani jako partner wiarygodny, z solidnymi gwarancjami, mogący się pochwalić wieloma realizacjami i referencjami naszych klientów. LIczba zrealizowanych prac oraz galeria pozycjonuje nas w klasyfikacji jako partnera godnego zaufania.

Zobacz pełną ofertę

Produkcja konstrukcji stalowych cienkościennych


Grzywka Group idąc z duchem czasu, oraz z faktem coraz większego znaczenia ekonomii w biznesie, od 2014 roku wykorzystuje do realizacji wielu rozmaitych obiektów konstrukcję stalową cienkościenną.

Waga konstrukcji, a co za tym idzie mniejsze zużycia stali wpływają znacząco na koszty realizacji inwestycji. Jako grupa posiadamy warsztat konstruktorski w skład którego wchodzi grono znamienitych konstruktorów, oraz dysponujemy parkiem najnowocześniejszych maszyn do produkcji zaprojektowanych przez nas realizacji. Zaawansowana technologia sprawia, iż wiele potrzebnych i kompletnych rozwiązań jesteśmy w stanie przewidzieć na etapie projektowania, dzięki czemu podczas produkcji oraz montażu znacznie skracamy czas budowy. Oprócz realizacji inwestycji jako Generalny Wykonawca, produkujemy oraz montujemy konstrukcje dla naszych licznych partnerów oraz kontrahentów w kraju i za granicą. Budynki zrealizowane z wykorzystaniem naszych profili znajdują się m. in w Danii, we Francji, na Słowacji czy w Somalii.

Obecnie prowadzone są intensywne rozmowy z partnerami z Norwegii, Austrii oraz Niemiec. Praktycznie każdy obiekt, zaprojektowany w innej technologii jesteśmy w stanie zaadoptować do technologii stalowego szkieletu cienkościennego a nasi konstruktorzy wykonują nowy zamienny projekt konstrukcji.

Wszystkich współpracujących z nami partnerów wspieramy w trakcie realizacji przez nich inwestycji w naszym systemie

Zobacz pełną ofertę

Fasady szklano-aluminiowe

Stal, szkło, aluminium, kamień czy płyty elewacyjne to elementy wykończenia zewnętrznego obiektów z którymi mamy do czynienia od samego początku działalności naszej firmy.

Zrealizowaliśmy setki inwestycji z naszymi partnerami wykorzystując nasze doświadczenie i jakość świadczonych przez nas usług. Realizujemy fasady i elewacje wentylowane zarówno dla inwestycji realizowanych jako Generalny Wykonawca jak również dla największych polskich i europejskich inwestorów i developerów.

Przez nasze wyspecjalizowane ekipy wykonujemy prace na wysokościach z zastosowaniem technik alpinistycznych jak i elewacje nietypowe mniejszych obiektów jak chociażby Planetarium przy Centrum Nauki Kopernika w Warszawie. Długoletnia współpraca z partnerami i klientami zaowocowała galerią realizacji, która dzisiaj jest naszą wizytówką i którą się naprawdę szczycimy.

Zobacz pełną ofertę

Kontakt

Grzywka Group
ul. Boguszewska 1
01-250 Warszawa

Telefon +48 780 002 024

Dział handlowy:
biuro@grzywkagroup.com

Zapraszamy do kontaktu