Grzywka Group swoje sukcesy w ogromnej mierze zawdzięcza firmom, z którymi współpracuje od lat. Naszymi partnerami są Inwestorzy, firmy developerskie, budowlane oraz producenci materiałów budowlanych.

PartnerzySiniat jest częścią Etex Group, globalnego producenta materiałów budowlanych. Produkuje płyty gipsowo-kartonowe oraz systemy do ścianek działowych, sufitów, okładzin ściennych i izolacji zewnętrznej.

http://www.siniat.pl

Norweski Partner Ergane, zajmuje się kompleksową realizacją obiektów budowlanych. W ciągu ostatnich lat, firma realizuje również autorskie projekty developerskie o charakterze mieszkalnym, na terenie Norwegii.

http://ergane.no

Deweloper i firma ogólnobudowlana Arbud Plus Robert Jantoszak istnieje na rynku od 1997 r. Posiada doświadczenie w budowie domów w stanie deweloperskim, od fundamentów po ich kompleksowe wykończenie.

http://www.arbudplus.pl

Firma M&M współpracuje z Grzywka Group, w zakresie realizacji obiektów zarówno mieszkalnym jak i obiektów komercyjnych i przemysłowych w systemie konstrukcji stalowych cienkościennych.

http://www.dom-my.pl

Doświadczenie, wiedza oraz kreatywność architektów i projektantów pozwalają na tworzenie unikatowych i funkcjonalnych projektów domów. Projekty domów jednorodzinnych są determinowane przez obowiązujące trendy w budownictwie. Nasi architekci dokładają wszelkich starań, by projekty domów były uniwersalne oraz ponadczasowe. Możliwe jest to dzięki bryle oraz konstrukcji opartej na modernistycznych rozwiązaniach architektonicznych.

https://www.homekoncept.com.pl

Firma budowlana, działająca na terenie Dolnego Śląska. Specjalizuje się w realizacji energooszczędnych domów mieszkalnych. Z wykorzystaniem technologii cienkościennych konstrukcji stalowych. Realizuje własne portfolio obiektów mieszkalnych. Bliski współpracownik biura projektowego Home Koncept.

http://www.revohome.pl

ELJAKO-AL specjalizuje się w projektowaniu, prefabrykacji, dostawie i montażu lekkich ścian osłonowych, ślusarki aluminiowej zewnętrznej i wewnętrznej w tym drzwi przeciwpożarowych EI, świetlików oraz szkła mocowanego punktowo w oparciu o wszystkie dostępne na rynku systemy.

http://www.eljako-al.pl

Jedna z największych firm budowlanych w Polsce. W 2010 roku został członkiem Polskiego Zrzeszenia Wykonawców Fundamentów Specjalnych.

http://www.warbud.pl

Belgijski developer i inwestor realizujący obiekty komercyjne, działający również we wschodniej Europie, głównie w Polsce, Rosji i na Ukrainie. Na terenie Polski zrealizował kilkadziesiąt projektów nieruchomościowych włącznie ze swoim flagowym obiektem „Warsaw Spire”. Jest to od wielu lat największy partner GrzywkaGroup.

http://www.ghelamco.com

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Będąc generalnym wykonawcą, oferujemy usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększa swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

http://www.budimex.pl/

PaNELTECH Sp. z o.o. jest budowlanym przedsiębiorstwem produkcyjno- usługowym zorientowanym na kompleksową obsługę Klienta. Naszą ofertę kierujemy do szerokiego segmentu odbiorców przemysłowych i indywidualnych, ceniących sobie jakość i trwałość wyrobów oraz solidność i terminowość usług.

http://www.paneltech.pl

Inwestorom, deweloperom, projektantom i firmom budowlanym oferujemy szeroki wybór zrównoważonych produktów i usług, takich jak konstrukcje stalowe, płyty warstwowe i okładziny elewacyjne, łącznie z oprogramowaniem projektowym, rozwiązaniami na indywidualne zamówienie i znakomitymi usługami zarządzania projektami.

http://www.ruukki.com/pl/

Światowy lider w dostarczaniu produktów i usług wysokiej jakości. Kingspan jest ceniony w całej branży budowlanej za duży wkład i zaangażowanie na rzecz innowacji, nowoczesnego wzornictwa, jakości i wiedzy technicznej.

http://www.kingspan.pl

Aluprof S.A. to jeden z wiodących europejskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa. W ofercie firmy dostępne są systemy okienno – drzwiowe, fasadowe oraz rolet i bram. Szerokie zaplecze logistyczne, nowoczesny park maszynowy, tłoczenie profili w ramach Grupy Kapitałowej oraz własne lakiernie pozwalają przedsiębiorstwu na pełną niezależność i elastyczność rynkową – co od wielu lat owocuje rozwojem portfela klientów i obszarów dystrybucji.

http://www.aluprof.eu

Schüco jest jednym czołowych dostawców wysokiej jakości systemów okien, drzwi i fasad z aluminium oraz tworzywa sztucznego. Miliony sprzedawanych na całym świecie produktówSchüco spełniają najwyższe wymagania pod względem wzornictwa, komfortu, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej.

http://www.schueco.com

Firma Ponzio jest producentem aluminiowych systemów budowlanych, które wykorzystywane są w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, jak również w wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu, m.in. w konstrukcjach przeciwpożarowych. Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa.

http://www.ponzio.pl

Hilti jest światowym liderem w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej, tworząc dla Klienta „Większą Wartość”. Technologicznie zaawansowane systemy zamocowań, systemy pomiarowe, wiercenia, dłutowania, cięcia i szlifowania, ochrony przeciwpożarowej i techniki instalacyjnej zwiększają produktywność naszych klientów.

https://www.hilti.pl

Produkty ISOVER w budownictwie służą do ocieplania: dachów skośnych (m.in. Super-Mata, Profit-Mata i Uni-Mata), dachów płaskich (zestawy: Złoty, Srebrny i Platynowy Dach, ten ostatni składa się wyłącznie z lekkiej wełny szklanej – nowych na rynku produktów TUP i TAURUS), stropodachów, ścian zewnętrznych (nowość do fasad wentylowanych – ISOVER Super-Vent Plus o lambdzie 0,031 W/mK i niedostępnym dotąd na rynku zakresie grubości do 180 mm), ścian działowych (Aku-Płyta, Polterm Uni), fundamentów i posadzek.

http://www.isover.pl

Marka Weber jest obecna na polskim rynku już od 20 lat (początkowo pod nazwą Terranova Industria Polska, następnie Weber Terranova). Utożsamiana jest z wysokiej jakości materiałami i rozwiązaniami elewacyjnymi, systemami ociepleniowymi, tynkami szlachetnymi, farbami fasadowymi, a także materiałami do układania płytek ceramicznych.

http://www.netweber.pl

Korzyści oferty Grzywka Group

Czas realizacji

Zaawansowana i najnowocześniejsza technolgia budowania wszelkich obiektów pozycjonuje na w trendzie światowym, w którym ekonomia to czas. Technologia, bardzo dobra logistyka, wyszkolone od wielu lat kadry, pozwalają nam na realizację wielu kontraktów w 90 dni. W tak krótkim czasie możemy wykonać zarówno obiekty mieszkalne jak i komercyjne czy przemysłowe.

Przecyzja wykonania

Najnowocześniejsza linia produkcyjna sprawia, że precyzja wykonania konstrukcji powstaje już na etapie projektowania przez konstruktorów. Dokładność ta znacznie ułatwia prace na późniejszych etapach realizacji, zwłaszcza podczas prowadzenia prac wykończeniowych oraz wpływa na zachowanie doskonałej jakości i precyzji wykonania gotowego obiektu.

Gwarancja 50 lat

Jakość oraz trwałość zastosowanych technologii daje nam możliwość zaoferowania Państwu 100 letniej ochrony gwarancyjnej na konstrukcję obiektu. Użyte rozwiązania wraz z precyzyjnym montażem doskonale zabezpieczają cały szkielet przed warunkami atmosferycznymi oraz zapewniają Państwu komfort w użytkowaniu wykonanych przez nas budynków.

Ekologia

Stal jest jednym z najbardziej przyjaznych środowisku materiałem budowlanym na świecie. Nie jest impregnowana i kryta detergentami, dzięki temu minimalizuje wszelkie zagrożenia dla zdrowia użytkowników obiektu. Zastąpienie w konstrukcjach drewna stalą, ma znaczący wpływ na ochronę środowiska, głównie poprzez ograniczenie wycinek ogromnych połaci drzewostanu na świecie.

Energooszczędność

Wykorzystując naszą technologię uzyskujemy parametry energetyczne spełniające normy dla budynków energooszczędnych. Współczynnik przenikania ciepła przegród U= 0,10 `{`W/(m2 x K)`}` wraz z dobrą szczelnością, daje nam możliwość realizowania obiektów pasywnych, a w połączeniu z systemem optymalizacji cieplnej „SyNis” obiektów ``zero`` energetycznych.

Niski koszt

Skrócony czas realizacji w stosunku do tradycyjnych technologii pozwala na oszczędności zarówno na etapie budowy jak i użytkowania obiektu. W przypadku zdecydowanej większości inwestorów, zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych, szybsza możliwość zagospodarowania obiektu to determinujący parametr podczas podejmowania wszelkich decyzji inwestycyjnych.

Kontakt

Grzywka Group
ul. Boguszewska 1
01-250 Warszawa

Telefon +48 780 002 024

Dział handlowy:
biuro@grzywkagroup.com

Zapraszamy do kontaktu