Każdy obiekt, dowolnie zaprojektowany, jesteśmy w stanie bez konieczności zmiany „pozwolenia na budowę” zaadoptować do naszej technologii. Oszczędź czas, pieniądze i zminimalizuj koszty w przyszłości wykorzystując szybką technologię lekkich konstrukcji stalowych przy realizacji swoich inwestycji.

Produkcja oraz montaż konstrukcji stalowych cienkościennych

Grzywka Group idąc z duchem czasu, oraz z faktem coraz większego znaczenia ekonomii w biznesie, od 2014 roku wykorzystuje do realizacji wielu rozmaitych obiektów konstrukcję stalową cienkościenną.

Waga konstrukcji, a co za tym idzie mniejsze zużycia stali wpływają znacząco na koszty realizacji inwestycji. Jako grupa posiadamy warsztat konstruktorski w skład którego wchodzi grono znamienitych konstruktorów, oraz dysponujemy parkiem najnowocześniejszych maszyn do produkcji zaprojektowanych przez nas realizacji. Zaawansowana technologia sprawia, iż wiele potrzebnych i kompletnych rozwiązań jesteśmy w stanie przewidzieć na etapie projektowania, dzięki czemu podczas produkcji oraz montażu znacznie skracamy czas budowy. Oprócz realizacji inwestycji jako Generalny Wykonawca, produkujemy oraz montujemy konstrukcje dla naszych licznych partnerów oraz kontrahentów w kraju i za granicą. Budynki zrealizowane z wykorzystaniem naszych profili znajdują się m. in w Danii, we Francji, na Słowacji czy w Somalii.

Obecnie prowadzone są intensywne rozmowy z partnerami z Norwegii,  Austrii oraz  Niemiec. Praktycznie każdy obiekt, zaprojektowany w innej technologii jesteśmy w stanie zaadoptować do technologii stalowego szkieletu cienkościennego a nasi konstruktorzy wykonują nowy zamienny projekt konstrukcji.

Naszym klientom oferujemy lekkie konstrukcje stalowe dzięki którym można zrealizować następujące obiekty:

  • domy mieszkalne jednorodzinne, segmenty, bliźniaki, budynki wielorodzinne, osiedla energooszczędne, pasywne oraz „zero” energetyczne
  • budynki i kontenery socjalne, hotele oraz mieszkania pracownicze
  • budynki komercyjne, biurowce, hotele, pawilony handlowe, salony oraz warsztaty samochodowe
  • hale produkcyjne i magazynowe wraz z częściami socjalno biurowymi, wiaty, kurniki itp
  • nadbudowy oraz rozbudowy istniejących obiektów, wydzielanie funkcjonalnych powierzchni w istniejących obiektach, np. w halach
  • elementy konstrukcji takie jak więźby dachowe, belki stropowe, ściany osłonowe i działowe

Wszystkich klientów klientów wspieramy w trakcie realizacji przez nich inwestycji w naszym systemie.

Technologia Grzywka Group

Produkcja konstrukcji stalowych cienkościennych

Technologia ocynkowanego szkieletu stalowego firmy Grzywka Group to trwałe, lekkie i szybkie w montażu konstrukcje budowlane. Tradycyjny system budowli murowanych, mimo że wciąż unowocześniany, pozostaje nadal najbardziej czasochłonną i pracochłonną metodą wznoszenia obiektów budowlanych. W dobie kredytów hipotecznych i życia w niewiarygodnie szybkim tempie, kiedy to czas decyduje o ekonomiczności, a opłacalność o wyborze danego sposobu budowania, coraz większą popularność zyskują nowoczesne rozwiązania.
Szkielet wykonany jest z zimnogiętych, ocynkowanych kształtowników stalowych, dających możliwość kształtowania różnorodnych form architektonicznych. Rozwiązanie to jest nowoczesną technologią, alternatywną dla budownictwa tradycyjnego, gdyż każdy element zaprojektowany w technologii tradycyjnej można wykonać zamiennie w systemie lekkiego szkieletu stalowego. Innowacyjność systemu polega na niewielkim ciężarze konstrukcji, oraz na łatwości i szybkości montażu praktycznie w każdych warunkach pogodowych.
Zobacz więcej

Partnerzy Grzywka Group

Realizacje Grzywka Group

Na przestrzeni 25 lat, zrealizowaliśmy ponad 400 kontraktów. 160 tysięcy metrów bieżących wbudowanych konstrukcji stalowych to dla nas powód do radości i dumy. Każdy wykorzystany cm posłużył do realizacji obiektów przemysłowych, biurowych, handlowo-usługowych i mieszkalnych. To wspaniałe uczucie, mieć udział w tworzeniu inwestycji o tak szerokim zastosowaniu. Stanowi również wspaniałe pole tworzenia doświadczeń, popartego odpowiednimi przykładami. Poniżej przedstawiamy Państwu przekrojową informację z przykładami naszych realizowanych projektów.
Dla Państwa mogą być jedynie listą nazw realizacji, jednak dla nas, każdy przykład jest osobną historią doświadczeń, relacji z Klientami oraz problemami, z którymi jak widać udało nam się z powodzeniem uporać. Wspólnie z inwestorami, naszymi inżynierami oraz ekipami realizacyjnymi tworzymy zespół z którego jesteśmy dumni. Dziękujemy i zapraszamy do naszej galerii realizacji.

Kontakt

Grzywka Group
ul. Boguszewska 1
01-250 Warszawa

Telefon +48 780 002 024

Dział handlowy:
biuro@grzywkagroup.com

Zapraszamy do kontaktu