Grzywka Group w ciągu 25 lat swojej działalności zrealizowała około 400 kontraktów, zarówno jako firma realizująca prace w których się specjalizuje, jak również jako Generalny Wykonawca robót.

Generalne Wykonawstwo Budowlane

Wykorzystujemy najnowsze technologie, zastępujemy tradycyjne konstrukcje – naszą ofertą ze stali cienkościennej. Realizujemy pełny wachlarz inwestycji budowlanych. Wykonujemy budynki zarówno do stanu developerskiego jak i do stanu pod „klucz”. Dysponujemy własną kadrą projektową, nadzorującą oraz montażową liczącą około 150 osób. Dzięki wspólnej pracy z wieloma pracownikami na przestrzeni kilkunastu lat, możemy być pewni, że są to ludzie o odpowiednich kwalifikacjach i gwarantują profesjonalne podchodzenie do swoich obowiązków. Jako firma istniejąca na rynku od początku okresu transformacji w Polsce jesteśmy postrzegani jako partner wiarygodny, z solidnymi gwarancjami, mogący się pochwalić wieloma realizacjami i referencjami naszych klientów. LIczba zrealizowanych prac oraz galeria pozycjonuje nas w klasyfikacji jako partnera godnego zaufania.

Kompleksowe obiekty jednorodzinne

Wykorzystując naszą technologię realizujemy kompleksowo obiekty jednorodzinne. Otrzymujecie Państwo w standarcie, dom energooszczędny nf 45, wraz z wentylacją mechaniczną i rekuperacją zrealizowany w 90 dni. Przegrody ścienne mają grubości od 28 do 35 cm, w zależności od oczekiwanego efektu. Stosując lepsze parametry izolacyjne przegród zewnętrznych oraz rozwiązania, mające na celu zminimalizowanie zużycia energii w trakcie eksploatacji, możemy zrealizować budynek tzw. pasywny nf 15. Każdy projekt domu jednorodzinnego, zaprojektowany w dowolnej technologii jesteśmy w stanie zaadoptować do naszych rozwiązań.

Obiekty mieszkalne wielorodzinne

Zaawansowana technologia, jej zalety w zakresie energooszczędności oraz pozytywne wyniki przeprowadzonych badań zabezpieczenia ogniowego pozwalają na realizację budynków mieszkalnych wielokondygnacyjnych /do 4 kondygnacji/. Brak reżimów technologicznych daje nam możliwość na realizację zadania niezależnie od pory roku oraz skraca czas budowy do 50% w stosunku do tradycyjnych technologii. Wykonujemy budynki budownictwa socjalnego, hotele robotnicze, kwatery mieszkaniowe, akademiki oraz TBS-y. Wykorzystując atuty naszej technologii z najnowszym systemem do zarządzania ciepłem „SyNis”, uzyskujemy obiekty nisko i „ 0” kosztowe.

Obiekty biurowe i komercyjne

W biznesie szybkość, terminowość, gwarancje oraz optymalizacja kosztowa odgrywają kluczowe role przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. W wartości te doskonale wpisują się możliwości które klientom stwarzamy. Tradycyjne budownictwo, ze swoimi dużymi ograniczeniami czasowymi oraz technologicznymi negatywnie wpływa na końcowy rachunek ekonomiczny. Wykonanie obiektów komercyjno - biurowych w krótkim czasie, powoduje że zainwestowane środki finansowe szybko zaczynają przynosić firmom korzyści. Energooszczędność rozwiązań pozwala inaczej spojrzeć na koszty funkcjonowania obiektów na przestrzeni wielu lat.

Nadbudowy i rozbudowy obiektów

W dobie tak intensywnego rozwoju miast, ograniczenia w ilości gruntu dostępnego pod zabudowę, coraz częściej jesteśmy zmuszeni do róznego rodzaju nadbudów czy rozbudów. Technologia lekkiej konstrukcji stalowej jest najlepszą metodą do zastosowania przy realizacji tego typu obiektów. Bardzo mała waga oraz równocześnie duża trwałość konstrukcji wpływa mało inwazyjnie na różnego rodzaju obciążenia fundamentów i elementów nośnych istniejących budynków. Drugą często ważniejszą cechą jest bardzo krótki czas realizacji, co przy budowach w już istniejących i funkcjonujących obiektach ma dla inwestorów kluczowe znaczenie.

Obiekty użyteczności przemysłowej

Rozwiązania technologiczne które stosujemy przy realizacjach obiektów przemysłowych dają nam możliwość zastosowania krótszego okresu amortyzacji obiektów i otwierają firmom zupełnie nowe spojrzenie na możliwość np. leasingowania inwestycji. Zastosowanie konstrukcji cienkościennej znacząco wpływa na zużycie stali, co przekłada się na duże oszczędności w stosunku do rozwiązań tradycyjnych murowanych czy gorącowalcowanych. Obiekty handlowe, warsztaty samochodowe, hale produkcyjne czy magazynowe, szkoły, przedszkola, obiekty gospodarcze niezależnie od standardu wykończenia realizujemy szybko, kompleksowo i tanio.

Projekty obiektów nietypowych

Na przestrzeni 25 lat firma Grzywka Group zrealizowała wiele nietypowych realizacji. W przypadku budowy tego typu obiektów, często niezbędne jest wykorzystanie innych technologii. Przy tego typu inwestycjach najczęściej stosujemy ciężkie konstrukcje z gorącowalcowanej stali. Tunele naziemne, skomplikowane konstrukcje dachów, budynki wielko - gabarytowe czy konstrukcje posadawiane na pływakach to tylko część rozmaitych inwestycji które posiadamy w swoim portfolio. Posiadamy własny zespół dobrze wykwalifikowanych konstruktorów, monterów oraz dysponujemy sprzętem niezbędnym do wykonania skomplikowanych prac.

Technologia Grzywka Group

Produkcja konstrukcji stalowych cienkościennych

Technologia ocynkowanego szkieletu stalowego firmy Grzywka Group to trwałe, lekkie i szybkie w montażu konstrukcje budowlane. Tradycyjny system budowli murowanych, mimo że wciąż unowocześniany, pozostaje nadal najbardziej czasochłonną i pracochłonną metodą wznoszenia obiektów budowlanych. W dobie kredytów hipotecznych i życia w niewiarygodnie szybkim tempie, kiedy to czas decyduje o ekonomiczności, a opłacalność o wyborze danego sposobu budowania, coraz większą popularność zyskują nowoczesne rozwiązania.
Szkielet wykonany jest z zimnogiętych, ocynkowanych kształtowników stalowych, dających możliwość kształtowania różnorodnych form architektonicznych. Rozwiązanie to jest nowoczesną technologią, alternatywną dla budownictwa tradycyjnego, gdyż każdy element zaprojektowany w technologii tradycyjnej można wykonać zamiennie w systemie lekkiego szkieletu stalowego. Innowacyjność systemu polega na niewielkim ciężarze konstrukcji, oraz na łatwości i szybkości montażu praktycznie w każdych warunkach pogodowych.
Zobacz więcej

Partnerzy Grzywka Group

Siniat jest częścią Etex Group, globalnego producenta materiałów budowlanych. Produkuje płyty gipsowo-kartonowe oraz systemy do ścianek działowych, sufitów, okładzin ściennych i izolacji zewnętrznej.

http://www.siniat.pl

Norweski Partner Ergane, zajmuje się kompleksową realizacją obiektów budowlanych. W ciągu ostatnich lat, firma realizuje również autorskie projekty developerskie o charakterze mieszkalnym, na terenie Norwegii.

http://ergane.no

Deweloper i firma ogólnobudowlana Arbud Plus Robert Jantoszak istnieje na rynku od 1997 r. Posiada doświadczenie w budowie domów w stanie deweloperskim, od fundamentów po ich kompleksowe wykończenie.

http://www.arbudplus.pl

Firma M&M współpracuje z Grzywka Group, w zakresie realizacji obiektów zarówno mieszkalnym jak i obiektów komercyjnych i przemysłowych w systemie konstrukcji stalowych cienkościennych.

http://www.dom-my.pl

Doświadczenie, wiedza oraz kreatywność architektów i projektantów pozwalają na tworzenie unikatowych i funkcjonalnych projektów domów. Projekty domów jednorodzinnych są determinowane przez obowiązujące trendy w budownictwie. Nasi architekci dokładają wszelkich starań, by projekty domów były uniwersalne oraz ponadczasowe. Możliwe jest to dzięki bryle oraz konstrukcji opartej na modernistycznych rozwiązaniach architektonicznych.

https://www.homekoncept.com.pl

Firma budowlana, działająca na terenie Dolnego Śląska. Specjalizuje się w realizacji energooszczędnych domów mieszkalnych. Z wykorzystaniem technologii cienkościennych konstrukcji stalowych. Realizuje własne portfolio obiektów mieszkalnych. Bliski współpracownik biura projektowego Home Koncept.

http://www.revohome.pl

ELJAKO-AL specjalizuje się w projektowaniu, prefabrykacji, dostawie i montażu lekkich ścian osłonowych, ślusarki aluminiowej zewnętrznej i wewnętrznej w tym drzwi przeciwpożarowych EI, świetlików oraz szkła mocowanego punktowo w oparciu o wszystkie dostępne na rynku systemy.

http://www.eljako-al.pl

Jedna z największych firm budowlanych w Polsce. W 2010 roku został członkiem Polskiego Zrzeszenia Wykonawców Fundamentów Specjalnych.

http://www.warbud.pl

Belgijski developer i inwestor realizujący obiekty komercyjne, działający również we wschodniej Europie, głównie w Polsce, Rosji i na Ukrainie. Na terenie Polski zrealizował kilkadziesiąt projektów nieruchomościowych włącznie ze swoim flagowym obiektem „Warsaw Spire”. Jest to od wielu lat największy partner GrzywkaGroup.

http://www.ghelamco.com

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Będąc generalnym wykonawcą, oferujemy usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększa swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

http://www.budimex.pl/

PaNELTECH Sp. z o.o. jest budowlanym przedsiębiorstwem produkcyjno- usługowym zorientowanym na kompleksową obsługę Klienta. Naszą ofertę kierujemy do szerokiego segmentu odbiorców przemysłowych i indywidualnych, ceniących sobie jakość i trwałość wyrobów oraz solidność i terminowość usług.

http://www.paneltech.pl

Inwestorom, deweloperom, projektantom i firmom budowlanym oferujemy szeroki wybór zrównoważonych produktów i usług, takich jak konstrukcje stalowe, płyty warstwowe i okładziny elewacyjne, łącznie z oprogramowaniem projektowym, rozwiązaniami na indywidualne zamówienie i znakomitymi usługami zarządzania projektami.

http://www.ruukki.com/pl/

Światowy lider w dostarczaniu produktów i usług wysokiej jakości. Kingspan jest ceniony w całej branży budowlanej za duży wkład i zaangażowanie na rzecz innowacji, nowoczesnego wzornictwa, jakości i wiedzy technicznej.

http://www.kingspan.pl

Aluprof S.A. to jeden z wiodących europejskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa. W ofercie firmy dostępne są systemy okienno – drzwiowe, fasadowe oraz rolet i bram. Szerokie zaplecze logistyczne, nowoczesny park maszynowy, tłoczenie profili w ramach Grupy Kapitałowej oraz własne lakiernie pozwalają przedsiębiorstwu na pełną niezależność i elastyczność rynkową – co od wielu lat owocuje rozwojem portfela klientów i obszarów dystrybucji.

http://www.aluprof.eu

Schüco jest jednym czołowych dostawców wysokiej jakości systemów okien, drzwi i fasad z aluminium oraz tworzywa sztucznego. Miliony sprzedawanych na całym świecie produktówSchüco spełniają najwyższe wymagania pod względem wzornictwa, komfortu, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej.

http://www.schueco.com

Firma Ponzio jest producentem aluminiowych systemów budowlanych, które wykorzystywane są w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, jak również w wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu, m.in. w konstrukcjach przeciwpożarowych. Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa.

http://www.ponzio.pl

Hilti jest światowym liderem w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej, tworząc dla Klienta „Większą Wartość”. Technologicznie zaawansowane systemy zamocowań, systemy pomiarowe, wiercenia, dłutowania, cięcia i szlifowania, ochrony przeciwpożarowej i techniki instalacyjnej zwiększają produktywność naszych klientów.

https://www.hilti.pl

Produkty ISOVER w budownictwie służą do ocieplania: dachów skośnych (m.in. Super-Mata, Profit-Mata i Uni-Mata), dachów płaskich (zestawy: Złoty, Srebrny i Platynowy Dach, ten ostatni składa się wyłącznie z lekkiej wełny szklanej – nowych na rynku produktów TUP i TAURUS), stropodachów, ścian zewnętrznych (nowość do fasad wentylowanych – ISOVER Super-Vent Plus o lambdzie 0,031 W/mK i niedostępnym dotąd na rynku zakresie grubości do 180 mm), ścian działowych (Aku-Płyta, Polterm Uni), fundamentów i posadzek.

http://www.isover.pl

Marka Weber jest obecna na polskim rynku już od 20 lat (początkowo pod nazwą Terranova Industria Polska, następnie Weber Terranova). Utożsamiana jest z wysokiej jakości materiałami i rozwiązaniami elewacyjnymi, systemami ociepleniowymi, tynkami szlachetnymi, farbami fasadowymi, a także materiałami do układania płytek ceramicznych.

http://www.netweber.pl

Realizacje Grzywka Group

Na przestrzeni 25 lat, zrealizowaliśmy ponad 400 kontraktów. 160 tysięcy metrów bieżących wbudowanych konstrukcji stalowych to dla nas powód do radości i dumy. Każdy wykorzystany cm posłużył do realizacji obiektów przemysłowych, biurowych, handlowo-usługowych i mieszkalnych. To wspaniałe uczucie, mieć udział w tworzeniu inwestycji o tak szerokim zastosowaniu. Stanowi również wspaniałe pole tworzenia doświadczeń, popartego odpowiednimi przykładami. Poniżej przedstawiamy Państwu przekrojową informację z przykładami naszych realizowanych projektów.
Dla Państwa mogą być jedynie listą nazw realizacji, jednak dla nas, każdy przykład jest osobną historią doświadczeń, relacji z Klientami oraz problemami, z którymi jak widać udało nam się z powodzeniem uporać. Wspólnie z inwestorami, naszymi inżynierami oraz ekipami realizacyjnymi tworzymy zespół z którego jesteśmy dumni. Dziękujemy i zapraszamy do naszej galerii realizacji.

Współpraca


Na przestrzeni 25 lat swojej działalności GrzywkaGroup nawiązała szereg kontaktów z Inwestorami instytucjonalnymi, indywidualnymi oraz z firmami z branży budowlanej. Długotrwała współpraca z naszymi partnerami zawsze była i jest kluczowa w strategii rozwoju firmy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych, zarówno klientów jak i partnerów chcących współpracować i cieszyć się z nami ze wspólnych sukcesów. Zachęcamy biura architektoniczne, firmy budowlane do wspólnie realizowanych kontraktów z wykorzystaniem naszej nowoczesnej technologii konstrukcji cienkościennych

biuro@grzywkagroup.com


Kontaktfooter_logo


Grzywka Group

ul. Boguszewska 1

01-250 Warszawa


telefon 22 474 53 80, kom.  +48 780 002 024

tel./fax. 22 474 53 81


Dział handlowy: jaroslaw.kaczka@grzywkagroup.com

Dział finansowy: robert.grzywka@grzywkagroup.com

Dział techniczny: cezary.biernat@grzywkagroup.com


 


Zapraszamy do kontaktu